سلام بر ابراهیم

سریال انیمیشن

تم و موضوع داستان: دفاع مقدس، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت
رده سنی: عام و نوجوان
تکنیک ساخت:سریال سه بعدی
ژانر: اکشن-جنگی
زمان: هشت فصل 13 قسمتی در مجموع 2080 دقیقه

خلاصه طرح:
مجموع اتفاقات و رخدادهایی که در طول دوران دفاع مقدس و در قالب عملیات هایی مثل فتح المبین، والفجر مقدماتی در جنوب و عملیات های ثامن الائمه و مطلع الفجر  که در غرب به وقوع پیوسته، از نقاط عطف مهم و پر اهمیت دوران زندگی پر برکت شهید ابراهیم هادی است. این مجموعه اتفاقات در کنار شرح وقایع و اتفاقات زندگی شهید ابراهیم هادی در دوران کودکی و نوجوانی خط اصلی داستانی این سریال انیمیشن محسوب می شود. در این سریال قصد داریم  در قالب 104 قسمت به معرفی صفات بارز و شرح مختصری از زندگی شهید ابراهیم هادی در ادوار  مختلف و پربار زندگی اش بپردازیم. در 26 قسمت نخست این سریال به موازات شرح صفات نیکو و برجسته اخلاقی شهید هادی مثل پهلوانی، رشادت، فداکاری، شجاعت، انسان دوستی، صبر و…. به روایت گوشه هایی از دو عملیات مهم دوران دفاع مقدس یعنی والفجر مقدماتی و فتح المبین می پردازیم، که این شهید والامقام در هر دوی آن ها نقش موثر و به سزایی داشتند.
 26 قسمت بعدی را به حضور ایشان در جبهه غرب و بخشی را به معرفی شخصیت بارز او در دوران کودکی و نوجوانی اختصاص داده ایم. نقطه قوت این اثر در سیره اخلاقی شهید هادی در دوران پس از انقلاب و در دفاع مقدس خلاصه می شود که سرشار از فراز و نشیب های متفاوت و متنوع است که بیننده را مسحور خویش می کند.

سریال انیمیشن "سلام بر ابراهیم" بر اساس داستان های کتاب سلام بر ابراهیم به سفارش مرکزپویانمایی صبا, توسط استودیو انیمیشن رضوان در دست تولید است.