اسپینو

سریال انیمیشن

معرفی کلی:سه کاراکتر حیوانی با خصوصیات انسانی در هر قسمت دچار مشکلات کودکانه و پیش پا افتاده ای با دنیای اطراف شان می شوند که هر کدام با روش و دیدگاه خود سعی در حل آن مشکل دارد.
با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و عدم آموزش کافی از طرف والدین به کودکان در خصوص استفاده صحیح از دستاوردهای تکنولوژی نظیر کامپیوتر، موبایل، تبلت وابزارهای دیگر، در این انیمیشن قصد داریم تا با ارائه راهکارهای صحیح در قالب فضا و محیطی کودکانه، با لحن و زبانی سرشار از  شادی و جذابیت در کنار سرگرمی مخاطب خردسال، این خلاء آموزشی را پر کنیم. لازم به ذکر است در این سریال به اهمیت محیط زیست، حفظ طبیعت، چگونه گی برقراری ارتباط با دیگران و… پرداخته ایم.

خلاصه داستان: دو دایناسور به نام های دینو، اسپینو و یک روباه به نام فِنی در کلبه ای زیبا و فانتزی در گوشه ای از جنگل زندگی می کنند. زندگی این سه دوست سرشار از سادگی کودکانه است. آن ها به تکنولوژی دسترسی دارند و از لوازم مدرنی مثل کامپیوتر، لب تاپ، تب لت و.. استفاده می کنند. در هر قسمت یکی از شخصیت ها دچار  اشتباهی کودکانه در امور عادی زندگی اش می شود که با کمک و راهنمایی دوستان خود به جبران آن اشتباه کوشیده و دست آخر با دوستی و اتحاد از سد مشکل به وجود آمده عبور می کنند.

گالری تصاویر

ویدیو